אסטרטגיה שיווקית

המילה אסטרטגיה היא מילה כבדה. במיוחד כאשר משתמשים בה בעולם השיווק. אך אסטרטגיה שיווקית אינה חייבת להיות מסמך עבה של עשרות עמודים, היא פשוט צריכה להיות כיוון התקדמות בנושא השיווק שמביא תוצאות.

כשאנחנו מדברים על אסטרטגיה שיווקית אנו מדברים על "תכנית על" המתארת את האופן בו נפנה אל השוק עם מוצר או סדרת מוצרים. היא עשויה לכלול היבטים של פיתוח המוצר, היבטים לוגיסטיים לשמירה על ריווחיות וכן גם היבטים של אופן החדירה לשוק כגון: "חדירה הדרגתית ואיטית, תוך למידה ושמירה על משאבים".

ברגע שיש לנו אסטרטגיה שיווקית, ניתן לפתח ממנה את התכנית השיווקית ולרדת לרזולוציות טקטיות.

למה צריך אסטרטגיה שיווקית?
כאשר אנו בונים ומיישמים תכנית שיווק, אנו למעשה משקיעים משאבים של זמן וכסף בכיוון מסויים.

רוב הכיוונים שנתקדם בהם יהיו שגויים, ורק כיוונים בודדים יובילו להצלחה. לכן, לפני שאתה רץ ליישום של קמפיינים או תהליך מיתוג, וודא שיש סיבה לוגית לבחירה שלך בכיוון ההתקדמות, אחרי שלמדת את השוק שלך, ואת המוצר שלך ביחס אליו.

אם אתה מרגיש שאתה זקוק לעזרה בנושא, זה בדיוק המשחק שאנו אוהבים לשחק, לא משנה מה הגודל שלך, אני יודעים לתכנן עבורך אסטרטגיה שיווקית שתביא לתוצאות.

נסה אותנו!

פנה אלינו דרך הטופס לקבלת מענה מהיר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת מייל מלאה

לקוחות ממליצים

חגית עוז

פורטל האקסטרים הראשון במדינה | B.Oz

"רציתי לעדכן אתכם שעד כה אני מקבלת תגובות מצוינות על האתר! בשיווק שהתחלתי לעשות, אנשים מגיבים מצוין, שהאתר מאופיין בצורה מאוד נוחה, ברורה ומקצועית. 
זה כיף גדול לקבל תגובות כאלה וזה המון הודות לסבלנות שלכם עד סוף הדרך והשירות שאין דברים כאלה!"

עידן גולן

HR Manager | Moonactive

"אני רוצה להודות לכם על מקצוענות אמיתית ועל שותפות מדהימה! ברור לי שזה לא היה הפרויקט הכי משמעותי שלכם על הפרק ובכל זאת נתתם לי להרגיש בכל רגע שאתם איתי ואני כל כך מעריכה את זה איתי- אני כל כך שמחה שפגשתי אותך ב-888 ויצרתי איתך קשר ברגע שנכנסתי לתפקיד חדש. דור- אתה כל כך מקצועי, אדיב ואדם מקסים. נהנתי מאוד לעבוד אתכם, תודה!"

גיל נוילנדר

מנכ"ל | Eset Israel

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי ופרומו, הצלחנו לארגן את כל ערוצי השיווק השונים שלנו תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות"