בניית אתרים וחנויות אלקטרוניות

עולם נותני השירותים בתחום בניית האתרים וחנויות אלקטרוניות הוא רחב. אם אתה מחפש פתרון זול, אתר שיהווה רק כרטיס ביקור, היגעת למקום הלא נכון. יש אינסוף ספקים טובים שיוכלו לעזור לך.

פרומו היא חברה עם מהות שיווקית, שמטרתה לייצר תהליכים המגדילים את הביקוש ואת המחזורים שלך. את המהות הזו, אנו מביאים לעולמות האינטרנט.

תהליך בניית אתר או חנות אלקטרונית מתחיל אצלנו במחקר שוק ולמידה שיווקית של החברה שלך. משם התהליך מתחלק לשלושה חלקים עיקריים:

אפיון האתר
תכנון משורטט של מבנה האתר הכולל יישום של התובנות העדכניות ביותר מעולמות חוויית המשתמש UX וכן מסרים שיווקים ומטרות העמודים השונים באתר.

עיצוב האתר
החלק אשר אחראי להמחיש את המותג שלך, לחזק מסרים שיווקיים, לייצר חוויה תקינה לגולש ולעזור לו למצוא את מבוקשו במהירות. עיצוב האתר אינו נמדד רק ב"יפה" או "לא יפה", הוא צריך לשרת גם מטרות אסתטיות וגם מטרות שיווקיות.

פיתוח
אנו לא עובדים עם תבניות מוכנות מראש, אנו מפתחים את האתר בצורה שישרת במלואו את מטרות האפיון והעיצוב ללא פשרות. כנהוג היום, אנו מפתחים את האתרים שלנו על פלטפורמות קוד פתוח כגון: ג'ומלה, וורדפרס, מג'נטו ועוד, כדי לאפשר לך את הגמישות הנדרשת בתחזוק האתר בעתיד.

לבסוף, אנו מלווים אותך עד אחרי העליה לאוויר כדי לוודא שהכל תקין. בנוסף, אנו מספקים שירותים משלימים לאתר כגון: כתיבה, העמסת תכנים ותחזוק שוטף, אחסון, שימור ערכים של קידום אורגני וניתוח שוטף של ביצועי האתר - אופטימיזציה של יחסי המרה - CRO.

רוצה להשיג יותר מהאתר או מהחנות שלך, נסה אותנו!

פנה אלינו דרך הטופס לקבלת מענה מהיר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת מייל מלאה

לקוחות ממליצים

גיל נוילנדר

מנכ"ל | Eset Israel

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי ופרומו, הצלחנו לארגן את כל ערוצי השיווק השונים שלנו תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות"

גלית שביט

מנהלת שיווק | מלם טים

"רציתי להגיד תודה ולהביע הערכה רבה על התוצרים היפים, המהודקים והמדויקים של אתר הקבוצה בכלל, ושל הדפים הפנימיים שלו שהוצגו בפנינו היום. ניכר שנעשתה חשיבה רבה ומודעת על נוחות הגולש ועל העיצוב כאחד, וזאת תוך עמידה בלוחות זמניים נוקשים, ועל כך שלוחה תודתנו למאיה! 

כמו כן, השירות מעל ומעבר של אסף והיוזמה שלו להגיע לישיבת סטאטוס פנימית שלנו, הנה מעוררת התפעלות וללא ספק תרמה תרומה משמעותית לאישור התוצרים."

עדי גילון

מנהלת פיתוח עסקי | רהיטי קיבוץ ה-3

"פעילות המדיה החברתית של הרשת מנוהלת על ידי חברת פרומו בצורה מקצועית ומוכוונת מכירות. אנו נמצאים בצמיחה בפעילות המכירות בסניפים וכן ביחסים שלנו מול הלקוחות כתוצאה ישירה מפעילות הפייסבוק שלנו"