בניית אתרים וחנויות אלקטרוניות

עולם נותני השירותים בתחום בניית האתרים וחנויות אלקטרוניות הוא רחב. אם אתה מחפש פתרון זול, אתר שיהווה רק כרטיס ביקור, היגעת למקום הלא נכון. יש אינסוף ספקים טובים שיוכלו לעזור לך.

פרומו היא חברה עם מהות שיווקית, שמטרתה לייצר תהליכים המגדילים את הביקוש ואת המחזורים שלך. את המהות הזו, אנו מביאים לעולמות האינטרנט.

תהליך בניית אתר או חנות אלקטרונית מתחיל אצלנו במחקר שוק ולמידה שיווקית של החברה שלך. משם התהליך מתחלק לשלושה חלקים עיקריים:

אפיון האתר
תכנון משורטט של מבנה האתר הכולל יישום של התובנות העדכניות ביותר מעולמות חוויית המשתמש UX וכן מסרים שיווקים ומטרות העמודים השונים באתר.

עיצוב האתר
החלק אשר אחראי להמחיש את המותג שלך, לחזק מסרים שיווקיים, לייצר חוויה תקינה לגולש ולעזור לו למצוא את מבוקשו במהירות. עיצוב האתר אינו נמדד רק ב"יפה" או "לא יפה", הוא צריך לשרת גם מטרות אסתטיות וגם מטרות שיווקיות.

פיתוח
אנו לא עובדים עם תבניות מוכנות מראש, אנו מפתחים את האתר בצורה שישרת במלואו את מטרות האפיון והעיצוב ללא פשרות. כנהוג היום, אנו מפתחים את האתרים שלנו על פלטפורמות קוד פתוח כגון: ג'ומלה, וורדפרס, מג'נטו ועוד, כדי לאפשר לך את הגמישות הנדרשת בתחזוק האתר בעתיד.

לבסוף, אנו מלווים אותך עד אחרי העליה לאוויר כדי לוודא שהכל תקין. בנוסף, אנו מספקים שירותים משלימים לאתר כגון: כתיבה, העמסת תכנים ותחזוק שוטף, אחסון, שימור ערכים של קידום אורגני וניתוח שוטף של ביצועי האתר - אופטימיזציה של יחסי המרה - CRO.

רוצה להשיג יותר מהאתר או מהחנות שלך, נסה אותנו!

פנה אלינו דרך הטופס לקבלת מענה מהיר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת מייל מלאה

לקוחות ממליצים

זיו אבן צור

בעלים | Hilltop

"מאיה דור ואיתי - וכל מי שהיה חלק מאחורי הקלעים - אני מבקש להודות לכם מאוד על הדרך הנפלאה שעברתי יחד איתכם
עם עיצוב ובניית האתר. ותודה גדולה על השירות. אני מחזיק מעצמי כמי שנותן שירות טוב מאוד ללקוחותיי ונמצא שם עבורם. למדתי מכם שיעור גם בעניין הזה."

גולן בראור

מנכ"ל משותף | Prodware

"הפעילות הפרסומית שלנו, המנוהלת על ידי חברת פרומו, מתפרסת על פני ערוצי שיווק רבים – גוגל, פייסבוק, לינקדאין אאוטבריין ועוד. אנו חווים צמיחה מרשימה בהיקף הביקוש למוצרי מיקרוסופט שאנו משווקים, כתוצאה מהפעילות, תוך ניתוח ממוקד ומדידתי וניצול נכון של התקציב"

גיל נוילנדר

מנכ"ל | Eset Israel

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי ופרומו, הצלחנו לארגן את כל ערוצי השיווק השונים שלנו תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות"