בניית אתרים וחנויות אלקטרוניות

עולם נותני השירותים בתחום בניית האתרים וחנויות אלקטרוניות הוא רחב. אם אתה מחפש פתרון זול, אתר שיהווה רק כרטיס ביקור, היגעת למקום הלא נכון. יש אינסוף ספקים טובים שיוכלו לעזור לך.

פרומו היא חברה עם מהות שיווקית, שמטרתה לייצר תהליכים המגדילים את הביקוש ואת המחזורים שלך. את המהות הזו, אנו מביאים לעולמות האינטרנט.

תהליך בניית אתר או חנות אלקטרונית מתחיל אצלנו במחקר שוק ולמידה שיווקית של החברה שלך. משם התהליך מתחלק לשלושה חלקים עיקריים:

אפיון האתר
תכנון משורטט של מבנה האתר הכולל יישום של התובנות העדכניות ביותר מעולמות חוויית המשתמש UX וכן מסרים שיווקים ומטרות העמודים השונים באתר.

עיצוב האתר
החלק אשר אחראי להמחיש את המותג שלך, לחזק מסרים שיווקיים, לייצר חוויה תקינה לגולש ולעזור לו למצוא את מבוקשו במהירות. עיצוב האתר אינו נמדד רק ב"יפה" או "לא יפה", הוא צריך לשרת גם מטרות אסתטיות וגם מטרות שיווקיות.

פיתוח
אנו לא עובדים עם תבניות מוכנות מראש, אנו מפתחים את האתר בצורה שישרת במלואו את מטרות האפיון והעיצוב ללא פשרות. כנהוג היום, אנו מפתחים את האתרים שלנו על פלטפורמות קוד פתוח כגון: ג'ומלה, וורדפרס, מג'נטו ועוד, כדי לאפשר לך את הגמישות הנדרשת בתחזוק האתר בעתיד.

לבסוף, אנו מלווים אותך עד אחרי העליה לאוויר כדי לוודא שהכל תקין. בנוסף, אנו מספקים שירותים משלימים לאתר כגון: כתיבה, העמסת תכנים ותחזוק שוטף, אחסון, שימור ערכים של קידום אורגני וניתוח שוטף של ביצועי האתר - אופטימיזציה של יחסי המרה - CRO.

רוצה להשיג יותר מהאתר או מהחנות שלך, נסה אותנו!

פנה אלינו דרך הטופס לקבלת מענה מהיר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת מייל מלאה

לקוחות ממליצים

חגית עוז

פורטל האקסטרים הראשון במדינה | B.Oz

"רציתי לעדכן אתכם שעד כה אני מקבלת תגובות מצוינות על האתר! בשיווק שהתחלתי לעשות, אנשים מגיבים מצוין, שהאתר מאופיין בצורה מאוד נוחה, ברורה ומקצועית. 
זה כיף גדול לקבל תגובות כאלה וזה המון הודות לסבלנות שלכם עד סוף הדרך והשירות שאין דברים כאלה!"

עדי גילון

מנהלת פיתוח עסקי | רהיטי קיבוץ ה-3

"פעילות המדיה החברתית של הרשת מנוהלת על ידי חברת פרומו בצורה מקצועית ומוכוונת מכירות. אנו נמצאים בצמיחה בפעילות המכירות בסניפים וכן ביחסים שלנו מול הלקוחות כתוצאה ישירה מפעילות הפייסבוק שלנו"

זיו אבן צור

בעלים | Hilltop

"מאיה דור ואיתי - וכל מי שהיה חלק מאחורי הקלעים - אני מבקש להודות לכם מאוד על הדרך הנפלאה שעברתי יחד איתכם
עם עיצוב ובניית האתר. ותודה גדולה על השירות. אני מחזיק מעצמי כמי שנותן שירות טוב מאוד ללקוחותיי ונמצא שם עבורם. למדתי מכם שיעור גם בעניין הזה."