בניית אתרים וחנויות אלקטרוניות

עולם נותני השירותים בתחום בניית האתרים וחנויות אלקטרוניות הוא רחב. אם אתה מחפש פתרון זול, אתר שיהווה רק כרטיס ביקור, היגעת למקום הלא נכון. יש אינסוף ספקים טובים שיוכלו לעזור לך.

פרומו היא חברה עם מהות שיווקית, שמטרתה לייצר תהליכים המגדילים את הביקוש ואת המחזורים שלך. את המהות הזו, אנו מביאים לעולמות האינטרנט.

תהליך בניית אתר או חנות אלקטרונית מתחיל אצלנו במחקר שוק ולמידה שיווקית של החברה שלך. משם התהליך מתחלק לשלושה חלקים עיקריים:

אפיון האתר
תכנון משורטט של מבנה האתר הכולל יישום של התובנות העדכניות ביותר מעולמות חוויית המשתמש UX וכן מסרים שיווקים ומטרות העמודים השונים באתר.

עיצוב האתר
החלק אשר אחראי להמחיש את המותג שלך, לחזק מסרים שיווקיים, לייצר חוויה תקינה לגולש ולעזור לו למצוא את מבוקשו במהירות. עיצוב האתר אינו נמדד רק ב"יפה" או "לא יפה", הוא צריך לשרת גם מטרות אסתטיות וגם מטרות שיווקיות.

פיתוח
אנו לא עובדים עם תבניות מוכנות מראש, אנו מפתחים את האתר בצורה שישרת במלואו את מטרות האפיון והעיצוב ללא פשרות. כנהוג היום, אנו מפתחים את האתרים שלנו על פלטפורמות קוד פתוח כגון: ג'ומלה, וורדפרס, מג'נטו ועוד, כדי לאפשר לך את הגמישות הנדרשת בתחזוק האתר בעתיד.

לבסוף, אנו מלווים אותך עד אחרי העליה לאוויר כדי לוודא שהכל תקין. בנוסף, אנו מספקים שירותים משלימים לאתר כגון: כתיבה, העמסת תכנים ותחזוק שוטף, אחסון, שימור ערכים של קידום אורגני וניתוח שוטף של ביצועי האתר - אופטימיזציה של יחסי המרה - CRO.

רוצה להשיג יותר מהאתר או מהחנות שלך, נסה אותנו!

פנה אלינו דרך הטופס לקבלת מענה מהיר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם:
אנא הזן את שמך
טלפון:
אנא הזן מספר טלפון כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת מייל מלאה

לקוחות ממליצים

זיו אבן צור

בעלים | Hilltop

"מאיה דור ואיתי - וכל מי שהיה חלק מאחורי הקלעים - אני מבקש להודות לכם מאוד על הדרך הנפלאה שעברתי יחד איתכם
עם עיצוב ובניית האתר. ותודה גדולה על השירות. אני מחזיק מעצמי כמי שנותן שירות טוב מאוד ללקוחותיי ונמצא שם עבורם. למדתי מכם שיעור גם בעניין הזה."

עידן גולן

HR Manager | Moonactive

"אני רוצה להודות לכם על מקצוענות אמיתית ועל שותפות מדהימה! ברור לי שזה לא היה הפרויקט הכי משמעותי שלכם על הפרק ובכל זאת נתתם לי להרגיש בכל רגע שאתם איתי ואני כל כך מעריכה את זה איתי- אני כל כך שמחה שפגשתי אותך ב-888 ויצרתי איתך קשר ברגע שנכנסתי לתפקיד חדש. דור- אתה כל כך מקצועי, אדיב ואדם מקסים. נהנתי מאוד לעבוד אתכם, תודה!"

גיל נוילנדר

מנכ"ל | Eset Israel

"בתוך פרק זמן של מספר חודשים של עבודה משותפת עם איתי ופרומו, הצלחנו לארגן את כל ערוצי השיווק השונים שלנו תחת אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות"